شرایط استفاده از خدمات خشکشویی آنلاین تندیس واش

1) عضویت در خشکشویی آنلاین تندیس ، بیانگر پذیرش ضوابط و مقررات این خشکشویی می باشد.

2) تمامی فعالیت های این وب سایت و اپلیکیشن های آن تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

3) هر کاربر فقط می تواند یک حساب کاربری داشته باشد و مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری بر عهده کاربر است.

4) کاربر در هنگام ثبت نام بایستی نام و نام خانوادگی صحیح و شماره موبایل معتبر و برای سفارشات ، آدرس صحیح و دقیق وارد نماید.

5) کاربر بایستی تغییرات آدرس یا تغییرات شماره تلفن یا مفقود یا سرقت اطلاعات کاربری خود را به خشکشویی آنلاین تندیس اطلاع دهد.

6) خشکشویی آنلاین تندیس موظف است در ساعت و روز مشخص شده کاربر جهت دریافت و تحویل البسه مراجعه نماید.

7) در صورت هماهنگی کاربر و خشکشویی آنلاین تندیس ، زمان قابل تغییر است.

8) قیمت محصولات متعارف ( ساده و معمولی ) به اطلاع مشتری رسیده است.

در خصوص محصولات خاص ، قیمت ها براساس کارشناسی کارگاه تعیین می گردد و پس از هماهنگی با مشتری نسبت به انجام خدمات اقدام می گردد.

در صورت عدم تایید مشتری ، خشکشویی آنلاین تندیس نسبت به برگشت اقدام می نماید.

9) کاربر بایستی در آدرس دریافت و تحویل در ساعت و روزی که تعیین نموده است ، حضور داشته باشد.

در صورت مراجعه مجدد ، خشکشویی آنلاین تندیس مجاز به دریافت هزینه رفت و آمد می باشد.

10) مشتری بایستی قبل از تحویل البسه نسبت به بررسی و خالی نمودن محتویات لباس از جمله جیب ها اقدام نماید.

11) مشتری بایستی لکه های لباس را به خشکشویی آنلاین تندیس اطلاع دهد.

پاک کردن لکه ها براساس رویه های متعارف خشکشویی صورت می گیرد و خشکشویی آنلاین تندیس تمام تلاش خود را برای پاک کردن لکه ها انجام خواهد داد.

با این حال ، هیچ گونه تضمینی در این خصوص وجود ندارد.

12) اگر در هنگام خشکشویی و حمل و نقل ، خسارتی به البسه وارد شود ،

خشکشویی آنلاین تندیس خسارت وارده را به صورت عادلانه به نحوی که حداکثر ۳ برابر اجرت خشکشویی خواهد بود جبران خواهد نمود.

تبصره : در صورتی که لباس دارای ارزش بیشتر است ، کاربر در زمان تحویل بایستی آن را اعلام نماید و از سفیران خشکشویی آنلاین تندیس بابت اعلام آن رسید دریافت نماید. در این صورت هزینه خشکشویی و شستشو بر مبنای ۱۰% ارزش اعلامی و هزینه اتو بر مبنای ۷% ارزش اعلامی کاربر است.

13) هزینه خدمات خشکشویی آنلاین تندیس ، براساس نرخ اتحادیه خشکشویی تهران است.

14) در هنگام دریافت لباس از مشتری به وی رسید ارائه می گردد و مشتری در هنگام تحویل گرفتن البسه بایستی رسید را تحویل نماید.

16) در هنگام تحویل لباس ها ، فاکتور به صورت کاغذی یا آنلاین در اختیار مشتری قرار می گیرد و مشتری در هنگام تحویل گرفتن لباس ها بایستی نسبت به تسویه حساب اقدام نماید.

17) در صورت عدم حضور مشتری در زمان درخواست شده وی ، لباس به انبار مرکزی خشکشویی تندیس برگشت می شود و مشتری بایستی نسبت به هماهنگی جهت دریافت؛ حداکثر ظرف حداکثر ۳۰ روز از زمان دریافت البسه توسط خشکشویی آنلاین تندیس اقدام نماید.

18) هر کاربر در هر سفارش می تواند از یک تخفیف استفاده نماید.

در صورت وجود دو کد تخفیف ، کد تخفیفی که بیشترین تخفیف ریالی را برای مشتری داشته باشد ، اعمال می گردد.

19) کد تخفیف ثبت نام و معرفی ، مشروط به معرفی مشتری جدید و آدرس متفاوت است.

خشکشویی آنلاین تندیس می تواند در صورتی که کد تخفیف ثبت نام یا معرفی ناشی از مشتری جدید نباشد ، از ارائه آن خودداری نماید

20) سفیران تندیس واش حق دریافت وجه اضافه ، انعام ، هدیه به صورت نقدی و غیر نقدی را ندارند.

21) در صورت وجود هر گونه مشکل ، انتقاد ، پیشنهاد ، همکاران ما با شماره تلفن

09226158530

TandisDryCleaning@gmail.com

آماده پاسخگویی به شما هستند.

قوانین و مقررات سفیران خشکشویی آنلاین تندیس واش

خشکشویی آنلاین تندیس واش که از این پس تندیس واش نامیده می شود.
با ثبت نام کاربر حق استفاده و بهره برداری موقت از نرم افزار تندیس واش به نام خشکشویی آنلاین تندیس واش (TandisWash)به مدت یک سال در اختیار دارد.
کاربر اقرار نموده که گواهی عدم سوپیشینه دارد و اصل گواهی را ظرف دو هفته از شروع کار به تندیس واش تحویل می نماید.
کاربر متعهد وملزم می باشد حق استفاده و بهره برداری حاصل از تحویل و دریافت لباس انجام شده از طریق نرم افزار تندیس واش را به تندیس واش پرداخت نماید .
کاربر به هیچ عنوان واگذاری حق استفاده از نرم افزار تندیس واش را به دیگری نخواهد داشت.
کاربر تایید و اقرار می نماید که هیچ گونه رابطه استخدامی و کاری مشمول قانون کار با تندیس واش نداشته و ندارد و صرفاً نامبرده ، استفاده کننده از خدماتی است که از طریق نرم افزار تندیس واش و به منظور معرفی کاربر مشتری جهت دریافت و تحویل البسه به وی عرضه می شود . همچنین کاربر حق گرفتن هیچ گونه گواهی مبنی بر اشتغال به کار در و برای تندیس واش تحت هرعنوان اعم از تعهد حقوقی و گواهی اشتغال و غیره را نداشته و نخواهد داشت .
پایبندی به رفتار اجتماعی ، شغلی ، اخلاقی مناسب و قانونی و رعایت کلیه ضوابط ، قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و آئین نامه انضباطی تندیس واش در زمان استفاده از خدمات تندیس واش و دریافت و تحویل البسه و منسوجات خانگی به عنوان کاربر تندیس واش بر عهده کاربر بوده و تندیس واش که صرفاً ارائه دهنده خدمات نرم افزاری است نقشی در این میان نخواهد داشت و نهایتاً کلیه مسئولیت های کیفری و حقوقی ناشی از جرائم و خسارات وارده به البسه و سفارش مشتری و تخلفات احتمالی کاربر بر اساس اصل شخصی بودن جرم و مجازات مندرج درقانون مجازات اسلام و اصل جبران زیان توسط وارد کننده ضرر در قانون مسئولیت مدنی، بر عهده کاربر بوده و تندیس واش هیچگونه مسئولیتی اعم از کیفری و حقوقی در قبال ایشان و یا اشخاص ثالث اعم از حقوقی و حقیقی نخواهد داشت .
کاربر تایید می نماید که در ارتباط با فعالیت خود از کلیه قوانین و مقررات مربوط به کار و بیمه های اجتماعی و همچنین قوانین مربوط به مالیات ، عوارض، راهنمایی و رانندگی ، امور صنفی و نظایر آن کاملاً مطلع بوده و از این حیث در صورت عدم اجرای قوانین و مقررات مربوط از سوی کاربر هیچگونه مسئولیتی متوجه تندیس واش نخواهد بود .
نظر به اینکه مشتریان از طریق نرم افزار تندیس واش با راننده ارتباط پیدا کرده و از خدمات وی برای دریافت و تحویل البسه استفاده می کنند ، کاربر موظف است برای حفظ اعتبار نام ، شهرت و برند تندیس واش ، کلیه ضوابط اخلاقی و پسندیده ، شئون شرعی ، رفتار احترام آمیز ، امانت داری و کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران را در ارتباط با سفارش دهنده رعایت نماید . همچنین کاربر متعهد می باشد که چهارچوب توصیه های تندیس واش از قبیل نوع رفتار با مشتری ، وضعیت فنی و ظاهری مناسب خودرو و غیره را رعایت کند و در هر حال خود کاربر منحصراً مسئول و پاسخگوی هر گونه اعتراض و شکایات احتمالی سفارش دهندگان در رابطه با نوع عملکرد ، رفتار و غیرو خواهد بود .
کاربر تعهد می نماید که حق دسترسی و بهره برداری از نرم افزار موضوع قرارداد رابه هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالث واگذار ننموده و تنها شخصاً و با مباشرت مستقیم خود از این نرم افراز استفاده نماید . در غیر اینصورت صورت، تندیس واش می تواند نسبت به فسخ فوری قرارداد حاضر و مسدود نمودن حساب کاربری وی اقدام نماید . همچنین در فاصله استفاده از نرم افزار از سوی شخصی غیر از کاربر تا زمان مسدود شدن حساب کاربری ، تمامی مسئولیت های قراردادی و قانونی متوجه شخص کاربر خواهد بود .
کاربر متعهد و ملتزم می باشد تا پایان مدت قرارداد با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی دیگری در زمینه موضوع قرارداد همکاری ننموده و خدمات موضوع قرارداد را صرفاً و انحصاراً از تندیس واش دریافت نماید .
کاربر متعهد و ملتزم می باشد تمامی همکاری های لازم را برای انجام فرآیندهای تندیس واش اعم از تجهیز ، آموزش و نظارت انجام دهد .
در صورتیکه عدم انجام تعهدات قانونی و قراردادی توسط کاربر نسبت به کاربر سفارش دهنده یا هر شخص دیگر موجب الزام تندیس واش از طریق مراجع اعم از قضایی و اداری و اشخاص ذیصلاح به پرداخت وجهی تحت هر عنوان اعم از جزای نقدی یا خسارت به هر عنوان به اشخاص ثالث اعم از حقیقی و حقوقی، دولتی و خصوصی گردد کاربر متعهد و ملتزم می باشد کلیه وجوه مذکور را به تندیس واش پرداخت نماید . در این صورت تندیس واش مجاز خواهد بود نسبت به وصول و برداشت خسارات وارده از محل مطالبات کاربر بدون نیاز به طی هیچگونه تشریفات قانونی و قضایی اقدام نماید و یا درصورت عدم کفایت مطالبات کاربر برای جبران خسارات وارده و وجه التزام مندرج در قرارداد ، تندیس واش مجاز خواهد بود نسبت به مطالبه آنها از کاربر از طریق مراجع ذیصلاح قضایی اقدام نماید .
کاربر با مطالعه کامل مقررات ، آئین نامه ها ، دستورالعمل ها و ضوابط تندیس واش که در سایت و کانال و گروه رسمی کاربران تندیس واش وارد گردیده است ، اقرار و تایید می نماید از مفاد آنها مطلع بوده و با آگاهی کامل متعهد و ملتزم می باشد کلیه مقررات ، آئین نامه ها ، ضوابط و دستورالعمل های تندیس واش از جمله قوانین و مقررات ، شرایط حریم خصوصی و آئین نامه ی انضباطی کاربران راننده را که به عنوان متمم های این قرارداد محسوب می شود رعایت و عمل نماید . همچنین کاربر ضمن اعلام پایبندی به کلیه موارد فوق ، موافقت و رضایت خود را نسبت به تمکین نمودن از تصمیمات مراجع تصمیم گیرنده ی تندیس واش در خصوص اعمال ضمانت اجراهای مربوطه از جمله تنبیهات مندرج در آئین نامه ی انضباطی و تصمیمات کمیته انضباطی تندیس واش اعلام می نماید و بدین وسیله کلیه حقوق خود را نسبت به اعتراض به تصمیمات مذکور اسقاط می نماید .
نظر به اینکه تندیس واش با ارائه خدمات نرم افزاری به منزله یک واسط عمل کرده و تنها ارتباط میان مشتریان متقاضی خشکشویی و کاربران را تسهیل می نماید . ضامن صلاحیت ،رفتار و اعمال مشتریان متقاضی خشکشویی در مقابل کاربر کاربر نبوده و هیچ گونه مسئولیت حقوقی و کیفری در این خصوص و اتفاقات حین دریافت و یا تحویل البسه را نخواهد داشت .
کاربر متعهد و مکلف می باشد کلیه تعهدات مندرج در آئین نامه انضباطی تندیس واش رارعایت نموده و در صورت تخلف ، ملزم به پرداخت وجه التزام تعیین شده در آئین نامه ی انضباطی بر اساس نوع تخلف می باشد . وصول تمام یا قسمتی از خسارات و وجه التزام فوق از اعتبار ریالی کاربر نزد تندیس واش بلامانع می باشد و یا در صورت عدم کفایت مطالبات کاربر برای جبران خسارات وارده و وجه التزام فوق ، تندیس واش مجاز خواهد بود نسبت به مطالبه آنها از کاربر از طریق مراجع ذیصلاح قضایی اقدام نماید .
کاربر متعهد و مکلف می باشد کلیه تعهدات و الزاماتی را که در این قرارداد قید گردیده است رعایت نماید.
در صورت تخلف کاربران از هر یک از موارد یا بندهای این قرارداد ، به تشخیص تندیس واش، تندیس واش مجاز خواهد بود حساب کاربری انسداد نماید.
بکارگیری نرم افزار خشکشویی آنلاین تندیس واش توسط سفیران به منزله قبول قوانین و مقررات فوق است.

فهرست