خشکشویی

 

خشکشویی لباس به چه معناست ؟

همانطور که از اسم خشکشویی مشخص است، لباس ها بدون آب شسته میشوند.خشکشویی لباس هایی که با آب خراب میشوند را با خشکشویی شسته میشود. با خشکشویی به الیاف لباس و رنگ لباس اسیب نمی رساند.

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد لباس هایتان را خودتان شستید یا به خشکشویی دادید ولی لباستان خراب شده. دلیل این است که لباس هایی که حتی کمی هم پشم یا ابرشیم یا مواد حساس دیگر هستند امکان شست و شو با اب نیست.

یک روز یکی از مشتریان برای اتوی پالتو مراجعه کرد گفت آستر لباسم خراب شده، لطفا خیاطی بکنید. پاسخ خشکشویی آنلاین به این مشتری به نظرتون چی بود ؟ این لباس با اب شسته شده و دیگه هیچ کاری نمیتوان کرد، مشکل از استر نبوده، لباس به جای شستشو با خشکشویی ( مواد پر که توضیح خواهم  داد) با اب شسته شده و باعث شده پارچه لباس جمع شود و دیگر نمیتوان ان را درست کرد.

همیشه پیشنهاد میکنیم اولا لباس هایی که حتی کمی ابریشم یا پشم دارند را حتما به خشکشویی معتبر بدهید که خشکشویی کنند و اصلا با آب نشورند.

کت و شلوار، پالتو، کت تک، پیراهن های ابریشمی و پشمی، شلوارهای که حتی کمی پشم یا ابریشم دارند، لباس های شب زنانه و سایر لباس های گران قیمت حتما باید خشکشویی شوند.

خشکشویی آنلاین واش لین در تهران با مجهزترین دستگاه های خشکشویی با مواد شستشوی آلمانی بالاترین کیفیت را به مشتریان ارائه میدهد.

در زمان شست و شو حتما به علایم درج شده روی آن توجه فرمایید که مواردی که مشخص شده باید خشکشویی شوند دقت کنید.

در روش خشکشویی با مواد پر ( پرکلر پلی اتیلن) که ماده ای بی بو است استفاده میشود که وزن بالایی دارد که تقریبا هر لیتر پرکلر برابر با ۳ کیلوگرم میباشد.

توصیه میشود کت، شلوار، پالتو و پارچه های پشمی ، ابریشمی و حساس را اصلا با اب شستشو نکنید.

مورد دیگری که در خشکشویی مهم است استفاده از مواد با کیفیت میباشد که اگر با مواد با کیفیت پایین شسته شود.

 

موارد مهم برای خشکشویی:

۱ – توجه به تیکت روی لباس

لباسی که لک دارد را اصلا با اب نشویید چون رنگ ان ثابت میشود و سریعا به خشکشویی تحویل دهید چون هرقدر سریعتر به خشکشویی تحویل دهید لک بهتر پاک میشود.

۳ – همواره لباس های گران قیمت خود را به خشکشویی بدهید.

 

مزایای استفاده از خدمات خشکشویی آنلاین:

زندگی کردن در شهرهای بزرگ جهان هم چون تهران، با وجود امکانات فراوان آن سختی های منحصر به فرد خودش را دارا می باشد؛ اما پیشرفت تکنولوژی حجم زیادی از این سختی ‌ها و مشکلات را هموار کرده است و تأثیر چشم گیری در زندگی جوامع بشری داشته است. از جمله تأثیرات تکنولوژی می توان به وجود خدمات آنلاین و اینترنتی در وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها اشاره کرد. خشکشویی آنلاین یکی از این خدمات به شمار می آید که در چند سال اخیر با استقبال خوبی مواجه شده است. در این نوع سایت ‌ها و اپلیکیشن ‌ها خدمات بسیار مهمی در راستای آسان‌تر شدن زندگی ماشینی امروزی به حساب می‌آیند و از هدر رفتن وقت و گیر افتادن در ترافیک شهری جلوگیری می‌کنند. خشکشویی آنلاین تندیس واش با بهره‌گیری از مجهزترین و مدرن‌ترین دستگاه ها و مواد خشکشویی سعی در انجام هرچه بهتر امور خشکشویی شما را دارد.

 

خشکشویی چیست و چه تفاوتی با روش آبشویی دارد؟

ممکن است شما نیز همانند بسیاری از افراد اطلاع زیادی از خشکشویی نداشته باشید و اگر کسی از شما بپرسد خشکشویی چیست، پاسخی برای آن نداشته باشید و با روش‌ها و فواید استفاده از خشکشویی برای شستشو آشنا نباشید، درادامه سعی می‌کنیم روش خشکشویی را برای شما شرح دهیم و پس از آن به بررسی معایب و مزایای استفاده از این روش بپردازیم.

حتماً برایتان بارها پیش آمده که تصمیم بگیرید لکه های سخت لباس‌ های کثیف شده را با بنزین و مواد مشابه از بین ببرید، این روش برای از بین بردن لکه های البسه بدون دخالت آب، همان روش به کار گرفته شده برای خشکشویی می باشد.

امکان از بین بردن لکه های سخت مانند لکه روغن با استفاده از روش های معمول شستشو وجود ندارد؛ همچنین وقتی با آب شستشو انجام می‌شود، البسه تار شده و اصطلاحاً آب می کشند و شکل خود را از دست می‌دهند؛ علت  این تغییر در لباس ها وجود مولکول های باردار الکتریکی در آب است و برای همین است که ما خشکشویی را به شما پیشنهاد می دهیم و چه بهتر که این خدمات خشکشویی به صورت آنلاین انجام شود. خشکشویی آنلاین تندیس واش با افتخار آماده خدمت رسانی به شما همشهری های عزیز است.

برای استفاده از خدمات خشکشویی آنلاین تندیس واش اجازه دهید که در ابتدا تعریفی از خشکشویی داشته باشیم و ببینیم چه کاربردی دارد و برای چه نوع البسه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

 

خشکشویی چیست؟

برای پاک کردن لکه ها و آلودگی های متفاوت  از روی انواع پارچه‌ ها و البسه ، می توان پارچه و البسه را آبشویی( شستشو با آب )  وخشکشویی ( شستشو با حلال شیمیایی ) نمود. قبل از اینکه اقدام به فرآیند شستشو نماییم، باید فرق بین تمیز کردن خشک و معمولی را دانست.

تمیز کردن پارچه و لباس های کثیف با استفاده از حلال شیمیایی، خشکشویی نام دارد از آب در روند شستشو بهره نمی برند، در حالی که در روش قدیمی، البسه و پارچه را در آب غوطه ور می کردند.

 

تاریخچه خشکشویی

خشکشویی در نتیجه یک اتفاق کاملاً تصادفی پدید آمد. فردی به نام ژولی پلین در یک کارگاه رنگرزی کار می کرد؛ روزی هنگام کار دست پلین به صورت تصادفی به چراغی که محتوی روغن تربانتین بود، خورد و روغن روی یونیفرمی که کثیف بود، ریخته شد. زمانی که پلین روغن را پاک کرد، دید که لکه های روی یونیفرم به طور کامل از بین رفته اند. پلین متوجه شد که روغن تربانتین دارای خاصیت لکه بری می باشد و این گونه شد که اتحادیه صنفی شستشوی شیمیایی حدود سال ۱۸۲۰ درشهر پاریس به وجود آمد.

خشکشویی آنلاین یعنی تندیس واش

شما میتوانید تمام لباس های خشکشویی خودتون را به سادگی با اپلیکیشن موبایل تندیس واش از لینک های زیر یا از طریق واتساپ با ایدی tandis_dry_cleaning@  سفارش خودتونو ثبت کنید.

دانلود از کافه بازار

دانلود اپلیکیشن خشکشویی نسخه ios از سیب اپ

آدرس وب سایت:  www.TandisWash.ir

تلفن پشتیبانی: 09226158530

کانال تلگرام خشکشویی آنلاین واش لین: tandis_dry_cleaning@

 

خشکشویی پرده

نصب و جمع آوری برای شستن یا خشکشویی پرده یکی از سخت ترین کارهای خانه تکانی است که خشکشویی آنلاین با گرفتن هزینه ی مناسب آن را برای شما در کمترین زمان ممکن انجام میدهد.

 

خشکشویی چکمه و بوت

با پایان فصل برف و باران ، اکنون ضروری است تا اقدام لازم جهت نگهداری چکمه و بوت خود انجام دهید

 

خشکشویی لباس مجلسی

نگهداری و حفظ و خشکشویی لباس مجلسی برای خانم ها اهمیت بالایی دارد این لباس ها جزء گران ترین لباس ها هستند.

 

خشکشویی لباس شب

نگهداری و حفظ و خشکشویی لباس شب برای خانم ها اهمیت بالایی دارد این لباس ها جزء گران ترین لباس ها هستند.

 

علائم خشکشویی و شستشو

لباس ها علائم خشکشویی و شستشو دارند براساس توصیه های علائم شستشو عمل کنید تا لباس هایمان عمر بیشتری داشته باشد.

  

خشکشویی شال پشمی

برای شستشوی شال پشمی ، می توانید شال پشمی را به خشکشویی دهید یا آن را در آب سرد بشوید.

 

خشکشویی کت و شلوار

خشکشویی کت و شلوار همواره یکی از مهمترین دغدغه آقایان است برای شستشوی کت و شلوار بایستی حتما از خشکشویی جهت تمیزی کت و شلوار استفاده نمود.

 

خشکشویی لباس عروس

بعد از مراسم عروسی ، بسیاری از عروس ها و داماد ها دوست دارند لباس عروس را به عنوان یادگاری در خاص ترین و مهمترین شب زندگی شان نگه دارند.

فهرست